بانک پاسارگاد
8:55:19 - دوشنبه 11 مه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آبرسانی به بیش از ۵۰۰ روستا در دولت تدبیر و امید
آبرسانی به بیش از ۵۰۰ روستا در دولت تدبیر و امید
استاندار آذربایجان غربی گفت: علیرغم اینکه وضعیت بهره مندی جمعیت روستایی استان از آب سالم و بهداشتی بیش از میانگین کشوری است، اما افزایش بهره مندی و توسعه شبکه آبرسانی جزو اولویت‌های استان بشمار می‌رود.

شعارسال:استاندار آذربایجان غربی گفت: علیرغم اینکه وضعیت بهره مندی جمعیت روستایی استان از آب سالم و بهداشتی بیش از میانگین کشوری است اما افزایش بهره مندی و توسعه شبکه آبرسانی جزو اولویتهای استان بشمار می رود.

محمدمهدی شهریاری در افتتاح چاه آب جدید روستای قولنجی ارومیه که موجب بهره مندی بیش از ۵ هزار نفر از جمعیت این روستا از آب شرب شد، با قدردانی از اهتمام شرکت آب و فاضلاب استان، مردم، شورا و روحانیت روستای قولنجی تصریح کرد: اتمام این پروژه که مطالبه جدی اهالی روستا بود نمود عینی همکاری و همراهی مردم و مسئولان بود که در کمترین زمان ممکن به ثمر نشست.

خبر جدید  همه راه‌ها به دریاچه ارومیه ختم می‌شود...

وی افزود: از ابتدای دولت تدبیر و امید بیش از ۵۰۰ روستای استان از آب شرب بهداشتی بهره مند شده اند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی نیز با ارائه گزارش از روند تامین آب شرب این روستا اظهار داشت: روستای قولنجی به لحاظ قرار گرفتن در حاشیه دریاچه ارومیه و تاثیرپذیری منابع آبهای زیرزمینی منطقه از خشک شدن دریاچه، آب شرب مردم از نظر کمی با مشکل مواجه بود که رفع مشکل ایجاد شده دردستور کار شرکت آب و فاضلاب قرار گرفته بود.

خبر جدید  مهاباد قطب استخراج «سنگ باریت» کشور است/ باریت؛ ماده موثر در صنعت نفت

علیرضا رضوی افزود: شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی برای رفع مشکل آب شرب دراین روستا، حفر و بهره برداری از چاه آب تامین کننده آب شرب با پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال سرمایه گذاری را انجام و ۵۰۰ متر خط انتقال و ۵۰۰ متر خط انتقال نیروی برق را نیز اجرا کرده است.

خبر جدید  کولاک شدید راه دسترسی ۲۴۰ روستای آذربایجان‌غربی را بست

وی گفت: پیش از این، آب شرب این روستا با یکهزار و ۷۰۰ خانوار، از طریق سه حلقه چاه تامین می شد که با بهره برداری از چاه جدید حفر شده، آب شرب مورد نیاز مشترکین، از نظر کمی و کیفی ارتقای قابل توجهی خواهد یافت.

شعارسال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا ،تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹،کدخبر: ۹۹۱۳۴۰ ،www.borna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)