بانک پاسارگاد
21:55:57 - دوشنبه 11 نوامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری نماز جماعت در دانشگاه ارومیه خیلی جدی گرفته نمی شود
برگزاری نماز جماعت در دانشگاه ارومیه خیلی جدی گرفته نمی شود
عضو هیئت امنای مسجد دانشگاه ارومیه گفت: نماز جماعت در دانشگاه به صورت تشریفاتی انجام می‌شود به طوری که در هفته چند روز نماز خانه‌های دانشگاه تعطیل بود که با پیگیری هیئت امنای مسجد دانشگاه این مشکل کم‌تر شد.

احمد نصرالله زاده عضو هیئت امنای مسجد دانشگاه ارومیه در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: متاسفانه نماز جماعت در دانشگاه به صورت تشریفاتی انجام می‌شود به طوری که در هفته چند روز نماز خانه‌های دانشگاه تعطیل بود که با پیگیری هیئت امنای مسجد دانشگاه این مشکل کم‌تر شد، اما به طور کامل حل نشد.

خبر جدید  دومین نمایشگاه ایده بازیافت در دانشگاه ارومیه برگزار می‌شود

نصرالله زاده مطرح کرد: در خوابگا‌های پسران دانشگاه نماز خانه مناسبی وجود ندارد ما بار‌ها این قضیه را طی جلساتی با مسئولین دانشگاه مطرح کردیم اما خیلی ترتیب اثر داده نشده است.

عضو هیئت امنای مسجد دانشگاه ارومیه بیان کرد: با پیگیری‌های انجام شده از سوی هیئت امنای مسجد و تشکل‌های دانشجویی دانشگاه مشکلات مربوطه را در قالب نامه برای ریاست دانشگاه، نهاد رهبری دانشگاه، معاونت فرهنگی و دانشجویی ارسال کردیم و از آن‌ها خواستیم تا در مورد عدم پخش اذان و برگزاری نماز جماعت در روز‌های تعطیل، عدم وجود نمازخانه در بعضی از خوابگا‌ها و … اقدام کنند که متاسفانه کماکان این مشکل پابرجا است.   وی در خاتمه بیان کرد: با پیگیری های انجام شده از سوی هیئت امنای مسجد دانشگاه چند جلد قرآن مجید و مفاتیح خریداری شد و همچنین صدای اذان در وقت نماز هم از این مسجد پخش می شود.

خبر جدید  خوابگاه جدید دانشگاه ارومیه تابستان امسال افتتاح می‌شود

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)