بانک پاسارگاد
9:26:35 - شنبه 11 آوریل 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویب ۵۱۳ میلیارد تومان در هیات دولت برای مناطق زلزله زده قطور خوی
تصویب ۵۱۳ میلیارد تومان در هیات دولت برای مناطق زلزله زده قطور خوی
محمدمهدی شهریاری گفت: بر اساس مصوبه دولت برای هر خانوار روستایی ۱۰ میلیون تومان کمک بلاعوض، ۱۰ میلیون تومان کمک هزینه اسکان موقت و ۵ میلیون تومان کمک هزینه معیشتی پرداخت می شود.

شعار سال:محمدمهدی شهریاری گفت: بر اساس مصوبه دولت برای هر خانوار روستایی ۱۰ میلیون تومان کمک بلاعوض، ۱۰ میلیون تومان کمک هزینه اسکان موقت و ۵ میلیون تومان کمک هزینه معیشتی پرداخت می شود.

وی ادامه داد: برای ۵۰۰ خانوار شهری نیز هر کدام ۱۲ میلیون تومان کمک بلاعوض، ۱۲ میلیون تومان کمک هزینه اسکان موقت و ۵ میلیون تومان کمک هزینه معیشتی طبق مصوبه هیات دولت پرداخت می شود.

شهریاری تصریح کرد: برای احداث ۳ هزار و ۷۰۰ جایگاه دامی نیز به ازای هر واحد ۵۰ میلیون کمک بلاعوض و ۱۵ میلیون تومان تسهیلات کم بهره پرداخت خواهد شد.

خبر جدید  بهره برداری از یک هزار واحد مسکونی در آذربایجان غربی

استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه تسهیلات ویژه هیات دولت طبق پیشنهاد و پیگیری استان و در سخت ترین شرایط اقتصادی کشور انجام گرفته است افزود: کمک ها و تسهیلات مصوب شده در هیات دولت غیر از خسارتهای پرداختی بیمه اماکن روستایی است که از محل منابع سوخت انجام گرفته و برای هر خانوار طبق نظریه کارشناسی تا سقف ۳۰ میلیون تومان پرداخت می شود.

خبر جدید  صدور دستور توقف موقت ساخت‌وساز مجاور کلیسای تاریخی ارومیه

محمدمهدی شهریاری گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی نیز کمک های بلاعوض و تسهیلات کم بهره ای را به غیر از موارد بیان شده برای افراد تحت پوشش خود در نظر گرفته اند که در حال اجراست.

وی افزود: برای واحدهای تجاری آسیب دیده نیز به ازای هر واحد تا سقف ۵ میلیون تومان کمک بلاعوض و ۱۵ میلیون تومان تسهیلات کم بهره پرداخت می شود.

خبر جدید  کمبود زمین برای دفن اموات در ارومیه

شهریاری خاطرنشان کرد: زلزله زدگان قطور خوی نگران بحث ضمانت های بانکی نیز نباشند چرا که ضمانت ها بصورت زنجیره ای خواهد بود.

شعار سال، با اندکی تخلیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا ، تاریخ ۱۳ فروردین ۱۳۹۹، کد خبر:۹۸۲۹۵۲ ،www.borna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)