بانک پاسارگاد
1:22:05 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تولید، ستون فقرات اقتصاد کشور و کارگر ستون فقرات تولید است
تولید، ستون فقرات اقتصاد کشور و کارگر ستون فقرات تولید است
ایلنا: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ارومیه گفت: مشکل اساسی مملکت مشکل اقتصادی است تا آنجا که رهبر انقلاب تولید را ستون فقرات اقتصاد کشور و کارگران را ستون فقرات تولید نا…

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ارومیه گفت: مشکل اساسی مملکت مشکل اقتصادی است تا آنجا که رهبر انقلاب تولید را ستون فقرات اقتصاد کشور و کارگران را ستون فقرات تولید نامیدند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ارومیه، کریم علی نژاد صبح امروز در یادواره شهدای بسیج کارگری شهرستان ارومیه، ضمن تبریک روز جهانی کارگر به کارگران عرصه تولید اظهار کرد: دشمنان در جنگ اقتصادی علیه ایران همچنان با آغاز دهه پنجم انقلاب از قدرت جمهوری اسلامی ایران کینه به دل گرفته و در صدد براندازی اقتصاد ایران هستند.

خبر جدید  اجرای پویش فصل گرم کتاب در بوستان‌های آذربایجان‌غربی

وی افزود: کارگران از جمله اقشار تاثیر گذار در این جنگ اقتصادی و عرصه های مختلف هستند و بعد از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی کارگران همواره در خط مقدم جهاد در راه اسلام، کشور و اقتصاد تلاش کرده اند.

وی تصریح کرد: دشمنان از شکست ایران در جنگ نا امید شده و با فشار اقتصادی درصدد فشار به ملت ایران هستند.

خبر جدید  اجرای بیش از ۱۰۰۰ طرح پژوهشی توسط جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی

وی با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقاممعظم رهبری به نام رونق تولید افزود: در سالهای اخیر همواره موضوعات اقتصادی در نامگذاری مورد توجه مقام معظم رهبری بوده است

وی با بیان اینکه توجه به تولید در کشور باعث کمتر شدنمشکلات مختلف مردم نظیر معیشت، بیکاری، و همچنین ارتقا ارزش پول ملی میشود، ادامه داد: جامعه کارگری در جامه عمل پوشاندن به شعار امسال نقش بسزایی دارد. طبق فرموده مقام معظم رهبری مشکل اساسی مملکت مشکل اقتصادی است و رهبر انقلاب تولید را ستون فقرات اقتصاد کشور و کارگران را ستون فقرات تولید نامیدند.

خبر جدید  اجرای طرح «مفتاح‌الجنه» از سوی کمیته امداد آذربایجان غربی

وی با اشاره به اینکه کارگران در چهل سال انقلاب اسلامی همواره در خط مقدم جهاد و جنگ اقتصادی کشور قرار دارند، افزود: حمایت از کارگر وظیفه تک تک مسئولان است. این کار با حمایت از کالای ایرانی یعنی حمایت از تولید و کارگران عزیز امکان پذیر است.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)