بانک پاسارگاد
10:31:37 - پنج‌شنبه 11 ژوئن 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جهادگران دانشگاه صنعتی ارومیه بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های نیازمند توزیع کردند
جهادگران دانشگاه صنعتی ارومیه بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های نیازمند توزیع کردند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه گفت:دانشجویان بسیجی در اجرای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه به فقرا و نیازمندان، اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های نیازمند کردند.

محمد خلیلی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو گفت: دانشجویان بسیجی با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در اجرای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه به فقرا و نیازمندان، اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های نیازمند کردند.  
خلیلی مطرح کرد: وظیفه ما امروز به عنوان یک دانشجوی پیرو خط امام و رهبری، لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در رزمایش کمک مومنانه است در همین راستا این حوزه با جمع آوری مبالغی از خیرین اقدام به تهیه بسته‌های معیشتی هر یک به ارزش دومیلیون ریال برای ۳۰ برای توزیع بین خانواده نیازمند کرد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه تصریح کرد: این اقدام جهادی توسط نسل جوان دانشجو، در شرایط حساس کنونی که بیماری کرونا هنوز بطور کامل از کشور رخت برنبسته است، با هدف حمایت از خانواده‌ها و مشاغل آسیب دیده از بیماری صورت پذیرفته و بطور جد شایسته تقدیر است.  
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  گروه‌های جهادی آذربایجان غربی در مناطق محروم خدمت رسانی می‌کنند
0/5 (0 نقد و بررسی)