بانک پاسارگاد
10:39:18 - شنبه 11 جولای 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زمان برگزاری کلاس‌های عملی دانشجویان دانشگاه ارومیه اعلام شد
زمان برگزاری کلاس‌های عملی دانشجویان دانشگاه ارومیه اعلام شد
با توجه به محدودیت‌های پیش آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا زمان برگزاری کلاس‌های عملی دانشگاه ارومیه به حدود ۲۰۰ ساعت تقلیل یافته و مهلت گذراندن دوره کارآموزی، از اول تا ۲۰ مردادماه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزراری دانشجو، زمان برگزاری کلاس‌های آموزی دانشگاه ارومیه در اطلاعیه‌ای اعلام شد.
گفتنی است، دوره کارآموزی به منظور آشنایی با صنایع مرتبط با رشته تحصیلی تنظیم شده و معمولا در تابستان به مدت ۳۲۰ ساعت کاری (معادل ۸ هفته) انجام می‌شود. با توجه به محدودیت‌های پیش آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق ابلاغ وزارت علوم، این زمان به حدود ۲۰۰ ساعت تقلیل یافته و در گروه‌های که دارای فقط یک درس کارآموزی هستند، دانشجویانی که شهریور و یا بهمن ۹۹ فارغ التحصیل می‌شوند مجاز به گذراندن کارآموزی هستند (ورودی‌های ۹۵ و قبل از آن) که اولویت با فارغ التحصیلان شهریور است.
در گروه‌هایی که دارای ۲ درس کارآموزی ۱ و ۲ هستند، دانشجویانی که با احتساب نیمسال ۹۸۲ موفق به گذراندن حداقل واحد درسی مورد نظر گروه آموزشی مربوطه برای ارائه درس کارآموزی شده اند (حداقل ۶۵ واحد گذرانده برای کارآموزی ۱ و ۱۰۰ واحد گذرانده برای کارآموزی ۲) می-توانند کارآموزی ۱ یا ۲ را در تابستان ۹۹ اخذ نمایند.
تبصره: دانشجویانی که در شهریورماه ۹۹ فارغ التحصیل خواهند شد، درصورت موافقت گروه آموزشی، می‌توانند کارآموزی ۱ و ۲ را همزمان با هم در تابستان ۹۹ اخذ نمایند.

خبر جدید  سرمایه‌گذاری‌ها به سمت توسعه و زیرساخت‌ها سوق پیدا کنند

تمامی دانشجویان متقاضی کارآموزی در فاصله زمانی ۱۰-۱۵ تیرماه، انتخاب واحد کارآموزی خود را از طریق سامانه مدیریت خدمات آموزشی دانشگاه انجام خواهد داد. (توضیح اینکه اگر از طرف دانشگاه، مقدمات لازم اماده شود، در غیر اینصورت بر اساس فرم تقاضای ارسالی از سوی دانشجو انتخاب واحد صورت خواهد گرفت)

خبر جدید  مدیریت صحیح دریاچه ارومیه را نجات خواهد داد

لازم به ذکر است، مهلت گذراندن دوره کارآموزی، از ۱ تا ۲۰ مرداد ماه خواهد بود و مهلت تحویل و ارائه گزارش دوره کارآموزی و پروژه‌ها و ثبت نمره آنان از ۲۰ تا ۳۱ خواهد بود.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)