بانک پاسارگاد
9:05:08 - شنبه 11 جولای 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضریب نفوذ گاز روستایی چالدران به ۶۲ درصد می‌رسد
ضریب نفوذ گاز روستایی چالدران به ۶۲ درصد می‌رسد
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان‌غربی اظهار کرد: ضریب نفوذ گاز خانوار روستایی شهرستان چالدران با اتمام پروژه‌های در حال اجرا به ۶۲ درصد ارتقا می‌یابد.

شعار سال: علیرضا شیخی که به همراه چند تن از مدیران این شرکت برای بازدید از پروژه‌های گازرسانی به چالدران سفر کرده بود، در دیدار با نماینده شهرستان‌های ماکو، شوط، پلدشت و چالدران و فرماندار این شهرستان، اظهار کرد: ۳۸ روستای چالدران گازدار هستند که شامل ۳۹ درصد خانوار روستایی این شهرستان است، در حالی که تا سه سال قبل، تنها ۴ روستای چالدران از گاز طبیعی برخوردار بودند.

خبر جدید  اختصاص 500 میلیارد تومان به انتقال آب از«زاب» به دریاچه ارومیه

وی با بیان اینکه گازرسانی به ۲۸ روستای چالدران پیمان‌سپاری شده و در حال اجراست، تصریح کرد: این روستا‌ها در دو محور شادلو و بابالو در حال اجراست که شامل ۳۰ درصد خانوار روستایی شهرستان می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان‌غربی یادآور شد: با گازدار شدن روستا‌های دو محور مذکور، ضریب نفوذ گاز روستایی چالدران به ۶۲ درصد می‌رسد.

خبر جدید  چهار جزء اصلی طرح بزرگ انتقال آب از رودخانه زاب

شیخی ادامه داد: عملیات علمک‌گذاری ۳ روستا و حفرات خالی شهر نیز در حال پیمان‌سپاری است.

به گفته وی گازرسانی به پنج روستای چالدران نیز مراحل پایانی را طی می‌کند و به زودی آماده بهره‌برداری می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی همچنین با بیان اینکه ضریب نفوذ گاز روستایی استان اکنون به ۷۱ درصد رسیده است، گفت: این در حالی است که تا سال ۹۲، این میزان ۲۸ درصد بود.

خبر جدید  تشریح علت تمایل قاچاقچیان برای قاچاق دام از کشور

شعار سال،  با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی شانا ، تاریخ انتشار ۱۴ تیر    ۹۹، کد خبر:   ۳۰۴۵۴۳، www.shana.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)