بانک پاسارگاد
10:11:30 - دوشنبه 11 مه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده کل سپاه آذربایجان غربی از کارگاه ماسک آموزشکده فنی و حرفه‌ای بازدید کرد
فرمانده کل سپاه آذربایجان غربی از کارگاه ماسک آموزشکده فنی و حرفه‌ای بازدید کرد
فرمانده کل سپاه شهدای آذربایجان غربی از کارگاه ماسک سازی که در آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران ارومیه شروع به تولید ماسک و لباس‌های کادر پزشکی کرده، بازدید کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، سردار شهسوار، فرمانده کل سپاه شهدای استان آذربایجان غربی به همراهی جمعی از مسئولین از کارگاه ماسک سازی که در آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران ارومیه شروع به تولید ماسک و لباس‌های کادر پزشکی کرده، بازدید بعمل آورد و از نزدیگ بر روند تولید ماسک نظارت کردند.
فرمانده کل سپاه شهدای استان آذربایجان غربی در ادامه بازدید از دومین کارگاه تولید ماسک که در ساختمان سپهبد سردار سلیمانی که با همکاری دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان و بسیج دانشجویی استان در حال راه اندازی می‌باشد نیز،  بازدید بعمل آوردند.
وی با بیان این که دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان در تمامی زمینه‌های علمی، فرهنگی و تولید در استان خوب عمل کرده گفت: در این شرایت بحرانی که جهان و به تبعیت آن کشور ما درگیر ویروس کرونا می‌باشد، دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان با افتتاح و راه اندازی دو کارگاه تولید ماسک و لباس‌های کادر پزشکی موفق عمل کرد.
در پایان فرمانده کل سپاه شهدای استان از عوامل اجرایی، خیرین، جهادگران، اساتید و دانشجویان مشغول بکار در این کارگاه‌ها تقدیر و تشکر بعمل آورد.   لازم به ذکر است، این کارگاه فعالیت خود را از اوایل فرودین ماه با تولید روزانه ۱۰۰۰عدد با هدف گذاری تامین نیاز مراکز بهداشتی و توزیع در مناطق محروم توسط گروههای جهادی آغاز کرده است.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  گروه‌های جهادی آذربایجان غربی در مناطق محروم خدمت رسانی می‌کنند
0/5 (0 نقد و بررسی)